Jak uzyskać pieczęć kwalifikowaną?

Zdecydowanie warto skorzystać z nowoczesnych a także funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają nam załatwienie wielu spraw, przykładowo związanych z prowadzeniem firmy. Stąd też takim dużą popularnością cieszy się pieczec elektroniczna poznań, która pozwala na liczne pieczętowanie dokumentów przez osoby prawne, a więc przykładowo spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy także instytucje publiczne.
Pieczęć elektroniczna – na co zwrócić uwagę?
Trzeba wyjaśnić, że podpis elektroniczny poznań, jak również pieczęć to rozwiązania nowoczesne, które ułatwiają oraz przyspieszają transformację cyfrową w firmie.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że podpis elektroniczny przeznaczony jest dla osób fizycznych, jednakże pieczęć elektroniczna jest przeznaczona dla osób prawnych, a więc np reprezentujących firmę, spółkę czy także korporacją. Dzięki wyrobieniu podpisu elektronicznego możemy zawierać umowy zdalnie, szybko, dlatego jest to duża korzyść. Należy pamiętać o tym, że podpis kwalifikowany poznań może być uzyskany w bardzo szybki sposób, dzięki certyfikowanej video weryfikacji tożsamości. Dzięki temu korzystając z takiej platformy, które pozwala nam wykorzystywanie z takiego podpisu elektronicznego możemy podpisywać dokumenty, a następnie przesyłać je do kolejnych osób, które także mogą posłużyć się podpisem kwalifikowanym. W dodatku, to my zdecydujemy, kto opłaci kolejne podpisy. Trzeba wspomnieć też o tym, że podpis elektroniczny jest uznawany w całej Unii Europejskiej, a więc zgodny z aktualnymi przepisami.

Warto zobaczyć: podpis elektroniczny poznań.